IMG
Česky English
Drobečková navigace

Úvod > FAQ

FAQ

Jaké výhody získáte při odběru našich služeb?

Profesionálně poskytovanou službu, na kterou se budete moci absolutně spolehnout. Budete moci více věnovat svému klíčovému byznysu, který Vám vydělává peníze… Další velmi podstatnou výhodou je, že na všechny námi dodávané služby poskytujeme náhradní plnění, díky kterému můžete realizovat úsporu v tzv. invalidní dani, a to až do výše jedné třetiny z nákladu vynaložených na poskytovanou bezpečnostní službu.

Jaká bezpečnostní služba je pro nás nejvýhodnější?

Při stanovení nejvhodnější služby postupujeme následujícím způsobem: Nejprve si vyslechneme Vaše požadavky na poskytovanou službu a seznámíme se s režimovými opatřeními a specifikací střeženého objektu. Na základě takto získaných informací vám předložíme variantní řešení poskytované služby s ohledem na minimalizaci nákladů spojených s danou službou.

Lze kombinovat jednotlivé druhy poskytovaných služeb?

Ano, kombinace jednotlivých bezpečnostních služeb je dokonce velmi žádoucí a prospěšná. Jednak tím lze docílit snížení nákladů na bezpečnostní služby, a zároveň také zvýšit ochranu střeženého objektu. Velmi dobrých výsledků je možné dosáhnout například kombinací služby mobilní ostrahy se službou vzdálená ostraha.

Poskytujete bezpečnostní služby v rámci v celé ČR?

Ano, naše firma poskytuje bezpečnostní služby v rámci celé České republiky, nicméně v některých lokalitách České republiky spolupracujeme i s jinými bezpečnostními agenturami.

Jsou vaši pracovníci opravdu kvalifikovaní a spolehliví?

Úroveň bezpečnostních pracovníků je stanovená na základě požadavku klienta. Umožnuje-li to povaha provozu, mohou některé pracovní pozice vykonávat pracovníci se zdravotním omezením. Naopak jiné pracovní pozice jsou určené výhradně pro fyzicky zdatné pracovníky s odpovídajícím vzděláním. Vždy poskytujeme naše služby s takovými pracovníky, kteří mají odpovídající schopnosti a jsou stoprocentně spolehliví.

Co nastane, když dojde k poškození či odcizení majetku během poskytované služby?

Dojde-li během poskytování služby ke škodě na střeženém majetku, je naše firma pro tyto případy pojištěná s limitem plnění 10 mil. Kč. V případě požadavku zákazníka může být sjednáno připojištění s limitem plnění až do výše 100 mil. Kč.  Rovněž našim zákazníkům nabízíme sjednání specifického pojištění s požadovaným limitem plnění.

Poskytujete na všechny služby náhradní plnění?

Ano, naše firma byla uznána za zaměstnavatele na chráněném trhu práce, a proto můžeme poskytovat všem našim klientům náhradní plnění v hodnotě odpovídající hodnotě odebraných služeb.

Jak dlouho působíte na trhu komerční bezpečnosti a jaké jsou vaše ekonomické výsledky?

Na trhu komerční bezpečnosti působíme od roku 2013. Od té doby stabilně každý rok rosteme a rozšiřujeme počet spolupracovníků. Díky tomu se můžeme pochlubit vynikajícím finančním zdravím našeho podniku. Důkazem toho jsou naše hospodářské výsledky. Za dobu našeho působení na trhu komerční bezpečnosti jsme poskytli bezpečnostní služby v hodnotě přesahující 85 mil. Kč.