IMG
Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Bezpečnostní služby > Ochrana majetku

Ochrana majetku

Žijeme ve velmi bouřlivé době

V dnešní době se stále více setkáváme s negativními vlivy, které působí na náš majetek. Z pohledu komerční bezpečnosti se jedná zejména o vandalismus, krádeže nebo o vloupání. Je tedy zřejmé, že se mnozí o svůj majetek oprávněně obávají a zvažují, jak jej ochránit. A proto jsme tu my, Západočeská bezpečnostní agentura, abychom vám pomohli nalézt nejlepší možné řešení pro zajištění ochrany vašeho majetku. 

Naše společnost nabízí svým klientům komplexní bezpečnostní služby. Vždy se snažíme o to, aby naše řešení bezpečnostní situace konkrétního objektu bylo maximálně účinné s ohledem na poměr cena/výkon. Abychom dosáhli požadované úrovně bezpečnosti, poskytujeme celé spektrum bezpečnostních služeb: recepční službu, fyzickou ostrahu, sdílenou ostrahu, mobilní ostrahu a vzdálenou ostrahu.

Pokud si nyní položíme otázku, jaká bezpečnostní služba je pro vás nejvýhodnější, musíme si odpověď zejména na následující otázky: o jaký typ objektu se jedná, jaká jsou režimové opatření objektu a také vědět, jak je objekt mechanicky a elektronicky zabezpečený. Na základě získaných odpovědí navrhujeme bezpečnostní službu, která bude zcela odpovídat vašim potřebám.

Jsme si také vědomi toho, že každá z jednotlivých nabízených služeb má své limity, výhody a nevýhody. Proto je někdy žádoucí zkombinovat jednotlivé služby tak, aby bylo dosaženo vyšší bezpečnostní úrovně. Například je vhodné doplnit fyzickou, mobilní anebo sdílenou ostrahu s účinným mechanickým a elektronickým zabezpečením objektu. Vhodnou kombinací bezpečnostních služeb je také například kombinace recepční služby, která je poskytována v pracovní době, s kombinací fyzické anebo vzdálené ostrahy, jež je poskytována mimo pracovní dobu. Vždy tedy záleží na konkrétním posouzení rizik střeženého objektu a posouzení celkové účinnosti navrženého bezpečnostního systému.

Dnešní doba přeje nejen úspěšným lidem, ale také nejrůznějším negativním faktorům. Nedejte jim proto šanci a nepodceňte ochranu svého majetku.

Kontaktujte nás pro více informací o ochraně majetku

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů