IMG
Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Bezpečnostní služby > Vzdálená ostraha

Vzdálená ostraha

Vzdálená ostraha patří k relativně novým a moderním způsobům střežení objektu. V takovémto případě není ve střeženém objektu trvale přítomen náš pracovník, ale objekt je střežen pomocí dohledového videosystému, který nepřetržitě monitoruje střežený prostor. Princip vzdálené ostrahy je založen na základě vyvolání poplachové události a následné reakci operátora dispečinku. Nastane-li poplachová událost, operátor dispečinku si za účelem ověření příčiny poplachové události přehraje kamerový záznam, který vyhodnotí, a pokud zjistí narušení střeženého objektu vyšle na místo zásahové vozidlo. Zároveň informuje Policii České republiky.

V rámci služby vzdálené ostrahy vám nabízíme:

  • Bezpečnostní audit
  • Návrh účinného bezpečnostního systému
  • Pronájem mobilního bezpečnostního systému
  • Monitoring v režimu 24/7
  • Garantovaný dojezd

Službu vzdálené ostrahy lze také kombinovat se službami fyzické nebo mobilní ostrahy. Významnou výhodou je úspora nákladů spojených s bezpečnostními službami. Společně nastavíme vzdálenou ostrahu tak, aby zcela vyhovovala vašim požadavkům.

Kontaktujte nás pro více informací o vzdálené ostraze

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů