IMG
Česky English
Drobečková navigace

Úvod > Bezpečnostní služby > Sdílená ostraha

Sdílená ostraha

Stejně jako vzdálená ostraha patří i sdílená ostraha k relativně novým a moderním způsobům pro střežení provozoven a objektů. Základním principem sdílené ostrahy je, že jeden bezpečnostní pracovník střeží více provozoven či objektů najednou a reaguje na poplachové stavy.

Služeb sdílené ostrahy lze např. využít v menších provozovnách nacházejících se v jednom obchodním centru. V tomto případě, je zde bezpečnostní pracovník trvale přítomen a dohlíží na veřejný pořádek. V případě konfliktní situace jej lze pomocí SOS tlačítka přivolat. Bezpečnostní pracovník se následně dostaví na požadované místo v určeném čase.

Další možností uplatnění sdílené ostrahy je střežení vícero objektů nacházejících se v jedné lokalitě, a to jedním bezpečnostním pracovníkem. V takovémto případě je bezpečnostní pracovník vybaven vozidlem a provádí ostrahu jednotlivých objektů podle přesně stanového harmonogramu. V případě, že jsou jednotlivé objekty vybavené PZTS, reaguje bezpečnostní pracovník přednostně na poplachové stavy. 

Mezi hlavní výhody sdílené ostrahy patří bezesporu významná úspora nákladů, jelikož náklady na bezpečnostní službu se rozdělí mezí více subjektů. Další nezpochybnitelnou výhodou je vzhledem k nízkému počtu střežených provozoven či objektů velmi dobrá znalost prostředí a rychlá reakce bezpečnostního pracovníka na poplachový stav.

Chcete-li chránit své provozovny, majetek nebo zaměstnance, obraťte se na nás. S naší službou sdílené ostrahy budete vy i váš majetek v naprostém v bezpečí.

Kontaktujte nás pro více informací o sdílené ostraze

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů